1400-9-20

کارگاه روش های ارتباط موثر

انجمن دمانس و آلزایمر ایران به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

آیا می‏‎دانید ۸۵ درصد کیفیت زندگی شما ارتباط مستقیمی با کیفیت ارتباط تان با سایر افراد دارد؟ با هیجانات و روش های مدیریت بر آن ها تا چه حد آشنا هستید؟ آیا فردی اثرگذار هستید؟ به خوبی می‎توانید دیگران را متقاعد کنید؟

داشتن ارتباط پایه و اساس پایداری هر اجتماع کوچک و بزرگی است که انسان در آن زندگی می‎کند. موفقیت و شکست های شما تا حد زیادی مربوط به توانایی یا عدم توانایی در تعاملات تان است، از این رو آموزش مهارت مهمی مانند ارتباط موثر به شما کمک می‎کند که بدانید چطور صحبت کنید، برخوردی تأثیرگذار داشته باشید ، از چه روش هایی برای متقاعد کردن افراد استفاده کنید و در نهایت احساس رضایت درونی بیشتری را تجربه کنید.

برخلاف باور عموم، منظور از ارتباط موثر چیزی فراتر از تبادل اطلاعات است. ارتباط موثر به معنای فهم احساسات و هدفی است که در پشت هر اطلاعات می‌باشد

به عبارت دیگر برای آن که به طور دقیق بدانید مهارت ارتباط موثر چیست، لازم است بدانید مهارت گوش دادن موثر چیست و آن را یاد بگیرید تا بتوانید تمامی زوایا و معانی موضوعات بیان شده را متوجه شوید

از این رو انجمن دمانس و آلزایمر ایران به صورت آنلاین برگزار می‌کند:

کارگاه روش های ارتباط موثر

مدرس دوره: سارا ذریعه (دکتری روانشناسی سلامت)

زمان: 23و24 دی ماه ساعت 10 الی 12

سر فصل ها:

ارتباط چیست

اهمیت ارتباط

فرق ارتباط و رابطه

اجزای ارتباط

گوش دادن در مقابل شنیدن

گوش دان در مقابل گوش دادن فعال

موانع موجود بر سر راه ارتباط موثر

هزینه: سیصد و پنجاه هزار تومان

‼️تخفیف یلدایی‼️

ثبت نام تا قبل از شب یلدا: دویست و هشتاد هزار تومان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام لطفاً در روزها شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 14 به شماره زیر در واتس‌اپ پیام ارسال فرمایید.

0933-8484166